KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7107248
nr 710 7248
Gouache
Signerad Kretz, 37x49
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 19:46:52
22/8 19:40:03
Gouache